TOP STYLISTA - Kasia

Jestem mistrzem fryzjerstwa od 1993 roku i od tamtej pory pracuje w wałsnym salonie -nie wyobrażam sobie życia bez fryzur!

Pałam bezgraniczną miłością do włosów, zachwycam sie każdą zmianą koloru, każdym najdrobneijszym szczegółem, który wydobędzie blask i piękno kobiety, perfekcyjnym modnym dopasowanym do urody strzyżeniem, delikatnym naturalnym upięciem...

Od wielu lat nieustannie rozwijam swoje umiejętności, odbyłam juz niezliczoną ilość szkoleń w kraju i za granicą, a także u słynnych stylistów polskich i bardzo wielu stylistów zagranicznych o światowej sławie, co umożliwiło mi osiagnąć sukces.

Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi na dalszy rozwój, a nie na zatrzymanie się w czasie. Do każdej usługi podchodze indywidualnie i staram się zajrzeć w gląb duszy klientki by zrozumiec i odkryć jej pragnienia. Zadowolenie, uśmiech czy serdeczny uścisk jest dla mnie najcenniejszy, wręcz bezcenny :)

Najważniejsze zalety dobrego stylisty według mnie - oprócz profesjonalizmu na każdej płaszczyźnie, to wyczucie taktu, gustu i miłość do dobrago stylu.

Z całego serca dziękuję szczególnie tym klientom, którzy sa ze mną od lat :):):)