Fryzjerstwo

Jesteśmy profesjonalistami którzy chcą się rozwijać i szkolić, dla których fryzjerstwo to coś znacznie więcej niż włosy – to wizerunek oddający charakter, to sięganie w głąb duszy, to sztuka...

 

Salon fryzjerski Freestyle zaprasza do Rybnika!

Freestyle to zespół wyszkolonych i doświadczonych fryzjerów – stylistów, dla których fryzjerstwo to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja i styl życia. 

Należymy do elitarnego grona SALONÓW  EXPERT ściśle współpracujących z marką L’Oréal Professionnel, symbolizujące: prestiż, profesjonalizm i nowoczesność.  Dzięki regularnym szkoleniom organizowanym m.in. przez markę L’Oréal Professionnel nasz salon fryzjerski oferuje najwyższej jakości usługi, co dla Klientów jest gwarancją satysfakcji.

 

Marzyć - to już dziś myśleć o jutrze. 
Doskonalić się - to rozwijać się i pokonywać własne ograniczenia.
Osiągnąć sukces - to spełniać się.

 

Zapewniamy najnowsze techniki strzyżeń, koloryzacji oraz pielęgnacji włosów, a przede wszystkim profesjonalne wykonanie!

Wyróżnia nas duża wyobraźnia, kreatywność oraz umiejętność słuchania potrzeb naszych Klientów, dlatego jesteśmy w stanie doradzić Tobie stylizację, która nie tylko zapewni świetny wygląd, ale przede wszystkim niesamowite samopoczucie!

 

Cennik zabiegów fryzjerskich