Salon Freestyle

Umów się już teraz na wizytę

32 456 60 06


Fryzjerstwo

Jesteśmy profesjonalistami którzy chcą się rozwijać i szkolić, dla których fryzjerstwo to coś znacznie więcej niż włosy – to wizerunek oddający charakter, to sięganie w głąb duszy, to sztuka...

 

Salon fryzjerski Freestyle zaprasza do Rybnika!

Freestyle to zespół wyszkolonych i doświadczonych fryzjerów – stylistów, dla których fryzjerstwo to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja i styl życia.

Należymy do elitarnego grona SALONÓW  EXPERT ściśle współpracujących z marką L’Oréal Professionnel, symbolizujące: prestiż, profesjonalizm i nowoczesność. 

Dzięki regularnym szkoleniom organizowanym m.in. przez markę L’Oréal Professionnel, nasz salon fryzjerski oferuje najwyższej jakości usługi, co dla Klientów jest gwarancją satysfakcji. Zapewniamy najnowsze techniki strzyżeń, koloryzacji oraz pielęgnacji włosów, a przede wszystkim profesjonalne wykonanie!

Cennik zabiegów fryzjerskich

Wyróżnia nas duża wyobraźnia, kreatywność oraz umiejętność słuchania potrzeb naszych Klientów,  dlatego jesteśmy w stanie doradzić Tobie stylizację, która nie tylko zapewni świetny wygląd, ale przede wszystkim niesamowite samopoczucie!

 

Marzyć - to już dziś myśleć o jutrze.
Doskonalić się - to rozwijać się i pokonywać własne ograniczenia.
Osiągnąć sukces - to spełniać się.

 

Salon Freestyle serdecznie zaprasza także Panów!

 

Do naszego salonu fryzjerskiego w Rybniku zapraszamy także panów, którym przygotowaliśmy specjalną, dedykowaną tylko mężczyznom ofertę usług i zabiegów fryzjerskich!

Cennik zabiegów fryzjerskich dla mężczyzn

Koniecznie zobacz również aktualne promocje naszego salonu!

Aktualne promocje!

Rozdajemy prezenty!Salon Freestyle - Profesjonalny fryzjer w Rybniku | Zapraszamy: Rybnik, ul. Miejska 11, tel. 32 456 60 06

realizacja: Agencja Interaktywna zets.pl